Сьогодні, 24 червня, в м. Женева (Швейцарія) розпочалося 21-е зібрання Консультативної групи з радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

Участь у ньому бере делегація Українського державного центру радіочастот на чолі з першим заступником начальника УДЦР Євгеном Хаіровим.

Відповідно до порядку денного зібрання, розглядатимуться питання, пов’язані з Радою Міжнародного союзу електрозв’язку і Повноважною конференцією МСЕ, діяльністю дослідницьких комісій МСЕ-Р, підготовкою до Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2015 року (ВКР–15).

Передбачено також обговорення питань, які стосуються інформаційної системи Бюро радіозв’язку, проекту Оперативного плану МСЕ-Р на 2015–2018 роки.

В рамках заходу українські фахівці збираються приділити увагу питанням, пов’язаним з участю УДЦР в діяльності МСЕ з перевірки обладнання інформаційно-комунікаційних технологій на відповідність Рекомендаціям МСЕ-Р і функціональну сумісність, а також здійсненням радіочастотного моніторингу станцій космічного зв’язку в рамках Міжнародної системи радіоконтролю МСЕ.

Участь у зібранні українська делегація планує використати також для проведення зустрічей та переговорів з посадовими особами МСЕ, делегаціями регуляторних і директивних органів держав-членів МСЕ з метою досягнення домовленостей про підтримку першого заступника начальника УДЦР Євгена Хаірова в якості кандидата від України на виборах до складу Радіорегламентарного комітету МСЕ.

Женевські перемовини та участь української делегації у зібранні Консультативної групи з радіозв’язку МСЕ дозволять отримати нашим фахівцям актуальні матеріали та ознайомитися з кращим практичним досвідом регуляторних органів країн-членів МСЕ, забезпечити врахування національних інтересів України у сфері забезпечення операторів необхідним радіочастотним ресурсом, а також спільного використання та перегрупування радіочастотного спектру.

 

Для довідки

Відповідно до Статуту (У 84А) і Конвенції (К 160А–160Н) МСЕ Консультативна група з радіозв’язку здійснює перегляд пріоритетів та стратегії Сектору радіозв’язку МСЕ, забезпечує керівництво роботою дослідницьких комісій МСЕ-Р, рекомендує заходи зі зміцнення співробітництва і координації з іншими організаціями та Секторами МСЕ.

Start typing and press Enter to search