НКРЗ на засіданні, що відбулося 19 травня, керуючись п. 7 статті 14 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», взяла за основу проект Змін до Тарифів на роботи (послуги) ДП «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу.

 

Метою внесення запропонованих змін є удосконалення діючих із 2008 року тарифів на послуги УДЦР та їх приведення у відповідність до розвитку сучасних радіотехнологій. Так, із урахуванням введення в експлуатацію системи супутникового моніторингу земних станцій супутникового зв‘язку типу VSAT-Ku знизилась вартість моніторингу зазначеної радіотехнології. Передбачається, що із прийняттям запропонованих Тарифів при отриманні щорічних нових дозволів на експлуатацію земних станцій VSAT Ku-діапазону будуть зменшені витрати операторів та власників цих станцій.

 

Зміни до Тарифів при проведенні первинного технічного контролю (далі – ПТК) РЕЗ та ВП на місці експлуатації зумовлені збільшенням собівартості його проведення, оскільки тарифи за цією статтею діють з 2006 року. На сьогодні придбано нове сучасне обладнання, зросла заробітна плата фахівців, затверджено кілька нормативно-правових актів, які суттєво розширили обсяг робіт, що наразі виконуються фахівцями УДЦР при проведенні ПТК РЕЗ заявників.

 

У зв’язку із підготовкою до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи із футболу Євро-2012 внесено зміни до Тарифів на роботи (послуги), пов’язані з оформленням дозволів на право ввезення та експлуатації РЕЗ на обумовлений термін в Україні іноземними користувачами.

 

Зміни до Тарифів будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЗ та у журналі «Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (офіційне видання)» для громадського обговорення.

Start typing and press Enter to search