Міністерством юстиції України зареєстроване рішення від 13.01.2011 № 8 „Про затвердження Змін до Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів” за № 157/18895.

 

Метою внесення змін є уточнення порядку видачі дозвільних документів та затвердження нових форм заяв на отримання висновків щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію РЕЗ мовлення, у яких враховані організаційні, технічні та технологічні особливості впровадження цифрових технологій мовлення.

 

Змінами приведені усі форми заяв про видачу висновків щодо ЕМС РЕЗ, про видачу дозволу на експлуатацію РЕЗ, про продовження терміну дії дозволу на експлуатацію РЕЗ у відповідність до вимог чинного Податкового кодексу України.

 

В першу чергу, внесені зміни уточнюють форми подання адміністративних даних фізичної особи-підприємця у формах заяв. Передбачені випадки, коли замість ідентифікаційного номеру з Державного реєстру фізичних осіб України (ДРФО), фізична особа може вказувати реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта.

Start typing and press Enter to search