15 березня  міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів.  За ініціативою Всесвітньої організації союзу споживачів визначено тему: «Споживчі права в цифрову епоху».

Захист прав споживачів (робіт і послуг) у сфері зв’язку завжди є пріоритетним і в діяльності Українського державного центру радіочастот.

Саме УДЦР єдине підприємство, яке на практиці реалізує державну політику в сфері управління радіочастотним ресурсом України, а це в першу чергу захист держави, а також захист кінцевого споживача телекомунікаційних послуг.

Найголовнішою його функцією є забезпечення наших громадян зв’язком, вільним від завад.

Сфера телекомунікацій, в якій УДЦР успішно працює  вже понад 20 років, багато в чому визначає розвиток сучасної економіки держави. Держпідприємство робить значний внесок в технічний прогрес України, створюючи гарні можливості для бізнесу, науки, освіти та повсякденного життя кожного громадянина.

Нам приємно, що редакційна колегія журналу «Споживча довіра», в день відзначення Всесвітнього дня захисту споживача, присвятила публікацію у своєму виданні про професійні здобутки Українського державного центру радіочастот.

З матеріалом журналу можна ознайомитися за посиланням: http://vgo-dovira.org/ або пропонуємо переглянути скан-копію матеріалу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search