В Житомирській філії Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” за участю представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Житомирській області відбулася  нарада, на якій обговорено стан справ у сфері користування радіочастотним ресурсом України, в регіоні.

 

У центрі уваги, зокрема, знаходилися проблеми ефірної діяльності телерадіоорганізацій регіону. На них наголошували начальник  Житомирської філії УДЦР Ігор Лисенко та один з керівників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Житомирській області Сергій Антонюк.

 

В контексті розгляду цього питання Ігор Лисенко привернув увагу учасників наради до ситуації, пов’язаної з появою радіозавад прийому телерадіомовних передач, які виникають переважно через використання мешканцями широкосмугових підсилювачів та антен типу „польська”. За його словами, технічні характеристики антен не відповідають жодним вимогам стандартів для телевізійних приймачів, які можна використовувати в Україні.

 

Крім того, учасники наради підняли й інші питання, вирішення яких дозволить усунути завади в телерадіоефірі.

 

Як результат, представниками філії УДЦР та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Житомирській області було визначено комплекс заходів, які, на їх думку, сприятимуть оперативному реагуванню на факти порушень у сфері користування радіочастотним ресурсом України та мінімізують перешкоджання РЕЗ діяльності телерадіомовних організацій. Серед них – активна просвітницька робота серед населення. Громадяни повинні розуміти, що головною причиною радіозавад є використання пристроїв, які недозволені до застосування в Україні.

Start typing and press Enter to search