Для безпечного руху пішоходів на 15-му кілометрі проспекту Перемоги у 2010 році спорудять надземний пішохідний перехід.

 

Ініціатором зведення містка виступило Державне підприємство „Український державний центр радіочастот”.

 

Досить тривалий час керівництво підприємства зверталося до різних інстанцій з проханням створення безпечних умов для переходу пішоходів через проспект Перемоги на зупинці „Центр Укрчастотнагляд”, адже на цій ділянці автошляху дуже інтенсивний рух транспортних засобів. Співробітникам УДЦР та мешканцям дачних будинків щоденно постає одна проблема – безпечно для життя перейти трасу Київ-Житомир.

 

Нарешті, звернення УДЦР були почуті й підтримані.

 

Про будівництво надземного пішохідного переходу підписано розпорядження Київської міської державної адміністрації. Днями проект важливого дорожньо-транспортного об’єкту був схвалений столичними архітекторами на містобудівній раді.

 

За словами начальника управління експлуатаційно-технічного забезпечення Сергія Сиволобова, площа надземної конструкції становитиме понад 137 квадратних метрів. Для людей з обмеженими можливостями передбачено ліфт. Перехід планується зробити трикольоровим, з елементами підсвічування.

 

Також буде здійснено благоустрій навколишньої території. Тут будуватиметься павільйон очікування транспорту та громадська вбиральня.

 

Надземний пішохідний перехід зводитимуть за кошти Українського державного центру радіочастот. Конструкції замовлять на одному з українських підприємств. На зведення містка планується відвести 6 місяців з початку виконання робіт.

Start typing and press Enter to search