Про це прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації держпідприємства Олександр Лисенко.

«Обрання ЦС УДЦР, як виконавця робіт з випробувань продукції призначеної для експорту до ЄС відомою на електротехнічному ринку компанією «Екта-Пром» є свідченням того, що замовника задовольняє об’єктивність та достовірність результатів випробувань та рівень підготовки звітних документів», – наголосив він.

За словами начальника Центру з сертифікації, це вже не перша успішна співпраця з ТОВ «Екта-Пром», що входить в топ-10 світових виробників світлодіодного обладнання та в трійку лідерів європейського ринку.

Днями ЦС УДЦР провів в інтересах замовника випробування нової лінійки електротехнічної продукції компанії. Завдяки найсучаснішим засобам вимірювальної техніки та випробувального обладнання кращих світових виробників та досвідченому персоналу, роботи вдалося виконати на рівні знаних європейських випробувальних лабораторій.

«Замовник і виконавці робіт результатом задоволені. Контрольні випробування  продукції, які були проведені установами ринкового нагляду Німеччини, підтвердили якість випробувань, проведених Центром з сертифікації держпідприємства», – сказав Олександр Лисенко.

Варто зазначити, що можливості ЦС УДЦР добре відомі в Європі. Нотифікований орган з оцінки відповідності – Британська Сертифікаційна Рада з Телекомунікацій (British Approvals Board for Telecommunications, TÜV SÜD BABT) приймає протоколи випробувань, проведених центром, як об’єктивний доказ відповідності продукції Директивам ЄС та видає замовникам європейські сертифікати.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search