Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконуючий обов’язки заступника директора департаменту господарського та ресурсного забезпечення держпідприємства Андрій Агеєв.

Він, зокрема, відзначив, що завдяки заходам із впровадження енергозберігаючих технологій держпідприємству та його філіям другий рік поспіль вдається зменшувати обсяг використання газу та електроенергії, а заощаджені кошти спрямовувати на новації щодо їх економного використання.

«Завдяки впровадженню плану з енергозбереження із розрахунками ефективності кожного заходу, УДЦР вдалося заощадити у першому півріччі 28934 кВт/годин електроенергії та 3937м3 природного газу, що при нинішніх цінах на енергоносії, дозволило зекономити 97,739 тисяч гривень», – сказав Андрій Агеєв.

Він також зазначив, що питання енергозбереження особливо актуальне при підготовці до  осінньо-зимового періоду.

Розуміючи гостру необхідність економії, фахівці департаменту господарського та ресурсного забезпечення розпочали комплексний огляд будівель, здійснюють обслуговування котелень, профілактику інженерних мереж та обладнання, газових об’єктів тощо. Ці ефективні та недорогі заходи з економії тепла та енергії дозволять і у другому півріччі поточного року заощадити кошти підприємства.

Андрій Агеєв також повідомив, що в комплексному впровадженні заходів енергоефективності УДЦР допоможе ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва», з яким розпочата співпраця. Маючи значний досвід в галузі підготовки та реалізації проектів з підвищення енергоефективності будівель на різних етапах їх життєвого циклу, фахівці інституту розпочнуть комплекс робіт з обстеження їх технічного стану, енергоаудиту, а також техніко-економічного обґрунтування інвестицій.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search