На своєму черговому засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердила нову редакцію Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, експлуатація яких здійснюється на бездозвільній основі, та скасувала відповідні рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України з цього питання. Про це повідомила прес-служба Комісії.

Діючий Перелік радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію був затверджений рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 06.09.2007 р. № 914 (із змінами, внесеними згідно з рішеннями Національної комісії з питань регулювання зв’язку від 14.05.2009 р. № 1499 та від 27.05.2010 р. № 238) та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.11.2007 р. за № 1297/14564. Цей Перелік потребує приведення у відповідність до змін у Плані використання радіочастотного ресурсу України(затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815), що були внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 № 838 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Нову редакцію Переліку доповнено базовою станцією архітектури Home Node B (femtocell base station) цифрового стільникового зв’язку IMT-2000, базовою станцією фіксованого абонентського радіодоступу системи DECT, земною станцією супутникового зв’язку типу VSAT (абонентський супутниковий VSAT-термінал) Ка-діапазону, радіомодулем (адаптером) системи MGWS (WAS/RLAN) діапазону 57 ГГц, персональною радіостанцією dPMR446 діапазону 446,2 МГц та персональною радіостанцією CB (Citizen’s Band) діапазону 27 МГц, розширені смуги радіочастот для абонентських станцій радіодоступу.

Дія рішення розповсюджуватиметься на користувачів радіочастотного ресурсу України, які здійснюють або бажають здійснювати експлуатацію визначених у ньому видів радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на бездозвільній основі, за умови дотримання визначених у ньому технічних характеристик та умов застосування (так званих істотних ознак РЕЗ та ВП).

Це рішення НКРЗІ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Start typing and press Enter to search