Краматорський міський суд Донецької області визнав винним одного з місцевих жителів у скоєнні злочину, пов’язаного із здійсненням незаконної діяльності з наданням послуг з доступу до мережі Інтернет.

Викрити і припинити протиправну діяльність нелегального Інтернет- провайдера вдалося завдяки професійним діям фахівців територіальної групи м. Краматорська Донецької філії УДЦР, які виявили роботу незаконно діючих РЕЗ широкосмугового радіодоступу, співробітників управління державного нагляду Східного регіону Департаменту державного нагляду НКРЗІ та представників Служби безпеки України в Донецькій області.

Як виявилося, молода людина з метою отримання додаткового заробітку, встановила на даху житлового будинку спеціальне телекомунікаційне обладнання, із застосуванням якого і здійснювався доступ до мережі Інтернет. Спочатку послугами цього «добродія» користувалися жителі населених пунктів Лазурне та Біленьке, а згодом до них приєдналися абоненти Веселого та Нового світу. При цьому самозваний Інтернет-провайдер експлуатував РЕЗ без дозвільних документів. Але довго працювати в обхід закону йому не вдалося. Шахрайським діям покладено край.

Вироком суду 28-річний мешканець Краматорська визнаний винним у скоєнні злочину, що пов’язаний із несанкціонованим втручанням в роботу комп’ютерних мереж. Йому доведеться сплатити штраф у сумі 10,2 тис. гривень. Програмні та технічні засоби, за допомогою яких чоловік здійснював протиправну діяльність, конфісковані.

Start typing and press Enter to search