У засіданні Ради підприємства Центру “Укрчастотнагляд”, яке відбулося 11 липня, прийняли участь заступники начальника Центру, начальники філій Центру – регіональних Державних інспекцій електрозв’язку (ДІЕ), керівники служб і окремих підрозділів Центру “Укрчастотнагляд”. На засіданні був присутній заступник начальника Управління радіотехнологій та використання радіочастот Держкомзв’язку України Володимир ЗВЄРЄВ. Головував на засіданні заступник начальника ДІЕ України – начальник ДІЕ по м. Києву та Київській області Григорій ЖУРАВЕЛЬ.

Відкриваючи засідання начальник Центру “Укрчастотнагляд” Володимир ОЛІЙНИК, перш за все, проінформував присутніх щодо основних положень, які стосуються питань використання радіочастотного ресурсу та державного нагляду за діяльністю у галузі зв’язку, прийнятого напередодні Верховною Радою Закону України “Про телекомунікації”.

Заступник начальника Центру з питань економіки та фінансів Даниїла ОЛІЙНИК виступила перед присутніми з доповіддю “Аналіз фінансово-господарської діяльності ДІЕ на І півріччі 2003 року”.

Про стан виконання планових показників фінансово-господарської діяльності ДІЕ на І півріччі 2003 року виступали начальник ДІЕ по Кіровоградській області Олексій БРЕДІХІН і начальник ДІЕ по Херсонській області Олександр ТКАЧУК.

З доповідями щодо основних результатів та проблем нагляду за діяльністю ліцензіатів, які здійснюють діяльність у галузі зв’язку, та використання радіочастотного ресурсу виступали заступник начальника ДІЕ України Григорій ЖУРАВЕЛЬ і заступник начальника Центру з нагляду за мережами електрозв’язку Олег МІНЕНКОВ.

Виступи начальника ДІЕ по Дніпропетровській області Володимира КОСТЮЧЕНКА, начальника ДІЕ по Донецькій області Володимира КОВРИГІНА, начальника ДІЕ по Харківській області Ігоря МИЧАКА, начальника ДІЕ по Одеській області Олександра СОЛОМКА, начальника ДІЕ по Луганській області Олександра ВІТРА і начальника ДІЕ по АР Крим та м. Севастополю Анатолія БЕРЕЗИ були присвячені основним результатам та проблемам нагляду за діяльністю ліцензіатів у регіонах.

За підсумками роботи Ради готуються відповідні рішення.

Підготовлено
Інформаційно-аналітичним відділом
Центру “Укрчастотнагляд

Start typing and press Enter to search