10-12 лютого 2004 року в Центрі “Укрчастотнагляд” пройшло засідання Ради підприємства, в якій взяли участь керівники служб і підрозділів Центру та начальники регіональних ДІЕ.

Відкрив засідання Ради начальник Центру – начальник ДІЕ України Олійник В.Ф.

2004_02_12_2_01

 

В ході засідання було підведені підсумки фінансово-господарської діяльності регіональних ДІЕ та визначені завдання соціально-економічного розвитку на 2004 рік. Також були розглянуті наступні питання:

  • аналіз фінансово-господарської діяльності регіональних ДІЕ;
  • результати та проблеми державного нагляду за діяльністю ліцензіатів в галузі зв’язку та використання радіочастотного ресурсу;
  • результати роботи по нагляду за мережами електрозв’язку;
  • підсумки котрольно-ревізійної роботи Центру за 2003 рік.

В рамках засідання Ради підприємства був проведений семінар на тему: “Закон України “Про телекомунікації” та його застосування в діяльності ДІЕ.

Фахівці Центру “Укрчастотнагляд” провели демонстрацію членам Ради підприємства засобів радіоконтролю служби радіомоніторингу.

Перед аудіторією було представлено три робочих місця з обладнанням радіомоніторингу: мобільні комплекси РМ-1300М1, комплекти моніторингу ШПС, мобільна станція радіомоніторингу виробництва компанії Rhode & Schwarz.

Фахівці служби радіомоніторингу привели технічні характеристики обладнання, розповіли про його місце в системі радіомонітрингу України та продемонстрували фізичні можливості робочих місць.

12 лютого 2004 року начальники регіональних ДІЕ прийняли участь в Колегії Держкомзв’язку України “Про підсумки роботи галузі зв’язку та сфери інформатизації за 2003 рік та завдання соціально-економічного розвитку на 2004 рік”.

 

Інформаційно-аналітичний відділ
Центру “Укрчастотнагляд”
(044) 422-81-53

Start typing and press Enter to search