В Українському державному центрі радіочастот завершилося 38-е засідання Проектної групи СЕПТ з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства Європейської конференції адміністрацій зв’язку і пошти (FM PT 22).

Вперше за 19 років діяльності FM PT 22 її засідання відбулося в Україні. У заході брали участь 52 делегата з 26 адміністрацій зв’язку країн-членів СЕПТ, Європейського офісу зв’язку (ЕСО) та Європейського інституту телекомунікаційних стандартів (ЕТSI).

Від української сторони учасниками засідання були представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації й Українського державного центру радіочастот.

Учасники зібрання обговорили звіти про попередні засідання, розглянули питання щодо радіочастотного менеджменту під час значних заходів, вимірювання маски сигналів тощо.

Крім того, на засідання були розглянуті вклади Адміністрацій зв’язку України щодо аналізу реального стану використання радіочастотного ресурсу та зайнятості смуг радіочастот під час Євро-2012 і змісту опитувальника щодо визначення ефективності функціонування системи радіомоніторингу та шляхів її вдосконалення.

На FM PT 22 також заслухані презентації представників Українського державного центру радіочастот.

Так, заступник начальника управління радіочастотних присвоєнь Дмитро Проценко поділився з колегами досвідом з радіочастотного менеджменту і радіомоніторингу під час ЄВРО-2012, Вадим Благодарний, начальник відділу методичного забезпечення, розповів про функціонування системи радіочастотного моніторингу УДЦР.

Українські фахівці також ознайомили гостей з діяльністю Центрального пункту управління системою радіомоніторингу УДЦР, парком мобільних станцій радіомоніторингу та лабораторіями Центру сертифікації УДЦР.

2012-11-14_01

2012-11-14_02

2012-11-14_03

2012-11-14_04_

Учасники FM PT 22 високо оцінили стан розвитку системи радіомоніторингу та Центру сертифікації УДЦР, а також представлені результати реалізації заходів щодо радіочастотного менеджменту під час підготовки та проведення фінальної частини 14-го Чемпіонату Європи з футболу.

За словами Дмитра Проценка, засідання FM PT 22 сприяло поглибленню участі Адміністрації зв’язку України в проведенні досліджень СЕПТ та підвищенню іміджу України як провідної європейської країни у сфері радіочастотного менеджменту. Участь у засіданні дозволила отримати певну інформацію щодо нових методів моніторингу спектру, які використовуються радіочастотними органами країн Європи. Відповідні матеріали та напрацьовані на засіданні FM PT 22 пропозиції будуть доведені до зацікавлених підрозділів НКРЗІ та УДЦР.

Наступне засідання FM PT 22 відбудеться 9-12 квітня 2013 року в Європейському офісі зв’язку в Копенгагені.

Start typing and press Enter to search