В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки спартакіади підприємства, яка присвячувалася Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку.

 

До спортивної програми включили змагання з міні-футболу, легкої атлетики, настільного тенісу, гирьового спорту та важкоатлетичного багатоборства.

 

За результатами напруженої боротьби виявили кращих спортсменів та спортивні колективи підприємства.

 

На футбольному майданчику перемогла команда транспортного відділу.

 

В легкоатлетичних змаганнях кращими серед жінок були працівник відділу кадрів УДЦР Катерина Кирилюк (1 місце) та представник відділу бухгалтерського та податкового обліку Наталія Ємельяненкова (2 місце).

 

Серед чоловіків першим подолав дистанцію фахівець відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Сергій Стаценко. Другим прийшов до фінішу представник відділу фіксованої та супутникових радіослужб Володимир Сірош.

 

Серед тих, хто віртуозно володіє ракеткою, не було рівних спеціалістам транспортного відділу Денису Радченку (1 місце) та Юрію Курганському (2 місце).

 

З приборканням 24-х кілограмової гирі найкраще впорався досвідчений спортсмен Віталій Бринюк, який підняв цей спортивний снаряд 65 разів. Другий результат – підйомів гирі 60 разів продемонстрував представник управління радіочастотного моніторингу Валерій Фузік.

 

Досить пристойні результати були також показані у важкоатлетичному багатоборстві. Тут кращими стали фахівці Центру сертифікації УДЦР Андрій Горенок (1 місце) та Дмитро Буній (2 місце).

 

В найближчих спортивних планах, як відзначив завідувач комплексу фізичної реабілітації та психологічного розвантаження Олег Тепцов, – участь команди УДЦР в футбольному турнірі на приз імені Володимира Баженкова, організатором якого виступило Фізкультурно-спортивне товариство „Спартак”. А головним тут, додав він, є те, що, залучаючи працівників підприємства до занять спортом і фізичної культури, ми культивуємо у них здоровий спосіб життя, який позитивно впливає на виробничі показники  колективу.

Start typing and press Enter to search