Про це в коментарі прес-службі УДЦР сказав директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ державного підприємства Вячеслав Гоненко.

Він повідомив, що за результатами проведених в грудні 2015 році відкритих торгів, Українським державним центром радіочастот укладено договір з ТОВ «Арма-Моторс» на поставку 10 повнопривідних автомобілів Renault Duster, призначених для монтажу десяти спеціалізованих мобільних станцій радіочастотного контролю нового покоління, які будуть застосовані для виконання завдань з радіочастотного моніторингу РЕЗ загального користування. Днями цей договір компанією був виконаний в повному обсязі.

«Ми чекали на ці автомобілі, адже вони значно посилять мобільну компоненту радіочастотного моніторингу, а відтак, і покращення виробничих показників. Хочу наголосити, що це вже не перший автомобіль марки Renault Duster, який знаходиться в експлуатації підрозділів РЧМ. Цей тип авто вже був апробований в багатьох заходах з радіочастотного моніторингу на всій території України, в складних погодних і дорожніх умовах. Тому саме цю модель УДЦР «бачить» базовою, для побудови мобільних комплексів» – повідомив він.

За словами Вячеслава Гоненка, уніфікованість цього позашляховика полягає в тому, що його салон та багажний відсік добре пристосовані для розміщення технологічного обладнання радіочастотного моніторингу та пеленгування, а місця для операторів радіочастотного контролю дозволяють комфортно виконувати завдання за призначенням.

Він також відзначив, що УДЦР розпочав роботи зі встановлення на отримані автомобілі найсучасніших технічних засобів вітчизняного і закордонного виробництва, які дозволять ефективно здійснювати контроль за використанням радіочастотного ресурсу держави.

Слід зауважити, що на сьогодні фахівці УДЦР здійснюють радіочастотний моніторинг РЕЗ на всій території України. У складі системи радіочастотного контролю працюють 130 мобільних (рухомих) та понад 150 стаціонарних станцій радіоконтролю.

За результатами заходів з радіочастотного моніторингу, який здійснювався із застосуванням зазначеного обладнання УДЦР з метою забезпечення ЕМС РЕЗ протягом 2015 року складено понад 1,4 млн спектрограм та частотних панорам, виявлено 9900 порушень користування радіочастотного ресурсу України та понад 650 джерел радіозавад, дію яких було усунено.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search