Це дає певні позитивні результати. Лише за два тижні в Західній філії було зареєстровано 1631 абонентських РЕЗ (Львівська обл. – 1369, Волинська обл. – 54, Рівненська обл. – 203, Тернопільська обл. – 5), в той час як загальна кількість офіційно зареєстрованих РЕЗ станом на 1 жовтня 2015 року складала 7300

В ході проведення заходів з технічного радіоконтролю фахівці центрального офісу,  Західної та Подільської філій УДЦР зафіксували у контрольованих регіонах роботу значної кількості незаконно діючих радіопередавачів.

Лише протягом тижня їм вдалося виявити 23 незаконно діючих РЕЗ на Київщині, 44 на Львівщині та 13 на Житомирщині.

Факти свідчать про те, що власники незаконних радіоелектронних засобів, більшість яких, на жаль, не встановлена, здійснювали надання населенню послуг Інтернет без дозвільних документів, чим порушили Закон України «Про радіочастотний ресурс України».

Варто зазначити, що діяльність власників РЕЗ з порушенням вимог законодавства  України підпадає під дію частини 1 статті 146 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Як повідомив керівник Західної філії УДЦР Петро Комар, жорсткий контроль з боку працівників філії, представників НКРЗІ та правоохоронних органів щодо законності надання послуг Інтернет операторами, дає певні позитивні результати.

Лише за два тижні вони зареєстрували у Західній філії 1631 абонентських РЕЗ, в той час як загальна кількість офіційно зареєстрованих РЕЗ станом на 1 жовтня 2015 року складала 7300. За результатами ефективної роботи вдалось збільшити кількість офіційно зареєстрованих абонентських станцій широкосмугового радіодоступу на 22,3 %.

Робота з виявлення дії незаконно діючих пристроїв триває і в інших регіонах України.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search