24-28 лютого 2003 року в м. Салоніки (Греція) відбулися заходи, організовані Міжнародним союзом електрозв’язку за підтримки Уряду Греції: Перші регіональні збори з питань управління та розвитку людських ресурсів для країн Європи і СНД та Перше засідання керівного комітету Центру підвищення кваліфікації (ЦПК) для держав Європи та СНД.

Під час засідання Перших регіональних зборів на тему “Перепідготовка людських ресурсів”, зокрема, обговорювалися питання ролі і функцій людських ресурсів у процесі лібералізації (з точки зору Урядів, регуляторних органів, постачальників послуг), регіональних критеріїв людських ресурсів, ролі дистанційної освіти в окремих регіонах, ролі Центру підвищення кваліфікації у створенні нових можливостей освіти на вищому рівні в регіоні.

У заходах приймали участь начальник Центру “Укрчастотнагляд” Володимир ОЛІЙНИК та начальник відділу підвищення кваліфікації Центру “Укрчастотнагляд” Анатолій КУЧЕРЕНКО.

Минулого року Міжнародний союз електрозв’язку відкрив Регіональний ЦПК (ITU Сenter of Excellence) для країн Східної Європи та СНД. Згідно з рішеннями координаційних нарад представників МСЕ та РСЗ щодо створення російсько- та англомовного відділень нового ЦПК, його Координаційний офіс у 2003-2004 роках планують розмістити в Москві, а 2005-2007 роках – у Києві. Адміністрація зв’язку України в проекті МСЕ визначена координатором розробки навчальних програм з питань політики та регулювання в галузі зв’язку та інформатизації, а також з управління й нагляду за використанням радіочастотного спектра.

Згідно з наказом Держкомзв’язку України вирішено створити навчальний центр у складі Українського державного центру радіочастот та нагляду за зв’язком. В.ОЛІЙНИК є членом керівного комітету ЦПК.

Start typing and press Enter to search