УДЦР 14 липня оголосив перші торги на закупівлю стенду для регулювання фар транспортних засобів через електронну систему держзакупівель

Нещодавно Український державний центр радіочастот приєднався до системи електронних державних торгів PROZORRO, та, як замовник, зареєструвався на торгівельному майданчику Prom.ua. Про це прес-службі підприємства повідомив директор з адміністративних питань, голова тендерного комітету УДЦР Вадим Гулько.

Зокрема, він зазначив, що 14 липня цього року оголошено перші торги на закупівлю стенду для регулювання фар транспортних засобів. Відбуватимуться вони шляхом електронного реверсивного аукціону (процедура закупівлі в електронній формі). Переможець торгів визначатиметься в автоматичному режимі.

«Днями УДЦР зробив черговий крок на шляху відкритості та прозорості своєї діяльності і в числі перших державних підприємств приєднався до електронної системи державних закупівель. Це суттєво скорочує строки їх проведення, що в умовах динамічного розвитку підприємства має вирішальне значення», – наголосив голова тендерного комітету УДЦР.

Вадим Гулько також повідомив, що серед інших переваг проведення державних закупівель через систему PROZORRO – спрощена система подачі оголошення торгів та їх розміщення одразу на всіх торгівельних майданчиках системи електронних державних закупівель, що збільшує коло потенційних постачальників.

Довідково: PROZORRO – це система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців, мета якої прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників

Start typing and press Enter to search