Однією із головних складових у діяльності нового керівництва Українського державного центру радіочастот є максимальне забезпечення відкритості та прозорості процедур державних закупівель. Це створить передумови для ефективного управління коштами, конкурентноздатності учасників торгів, унеможливить безконтрольність та ризики для корупційних проявів у цій сфері.

Задекларований керівництвом підхід у сфері державних закупівель здійснюється вже сьогодні – йде перевірка тендерної документації, процесу проведення тендерних закупівель на 2014–2015 рр. згідно з чинним законодавством.

За словами Генерального директора УДЦР Валентина Резніченка, у разі виявлення системних недоліків самого процесу державних закупівель, порушень умов конкуренції під час торгів, необґрунтованої оцінки потреб в державних закупівлях, тощо вони будуть оголошені недійсними та проводитимуться повторно.

— Проведення державних закупівель на підприємстві не буде полем для маніпуляцій та махінацій, а будуть прозорими, чесними, відкритими та обґрунтованими, — відзначив Валентин Резніченко.

Start typing and press Enter to search