За період з 30 липня по 5 серпня фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1 099 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 805 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 648 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку здійснено технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 5 378 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 132 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – мобільного.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 3 029 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 061 РЕЗ, виявили 24 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 98 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Дніпропетровській (32) та Миколаївській (22) областях.

Також виявлено та усунено дію 17 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 35 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 30 липня по 5 серпня до бази даних внесено 15 438 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 44 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search