Також за цей період фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 667 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  835 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1120  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 4100 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу зафіксували за тиждень 77 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 46 незаконно діючих пристроїв.

Найбільший відсоток РЕЗ з ознаками порушення законодавства у сфері користування РЧР – на Одещині (27), Вінниччині (25) та Полтавщині (15).

Також виявлено та усунено дію 30 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 75 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Проведено та оформлено відповідними протоколами 57 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search