Також за минулий тиждень фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 274 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 5 164 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 019 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4 615 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 4 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 48 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 113 незаконно діючих пристроїв.

У звітному періоді виявлено 161 порушення, з яких усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 96.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено у Вінницькій області – 30  та Хмельницькій області  25.

Із усунених у звітному періоді 96 порушень найбільше приведено РЕЗ у відповідність до вимог чинного законодавства у Донецькій області – 23.

Спеціалістами УДЦР складено 101 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 14 по 20 серпня до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ внесено 21 808 міжнародних ідентифікаторів за зверненнями суб’єктів господарювання.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 30 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search