Фахівці структурних підрозділів УДЦР у III  кварталі  2013 року в ході радіочастотного моніторингу на території України зафіксували 4186 порушень користування радіочастотним ресурсом та вжили заходів щодо їх усунення. З’ясовано, що у 3746 випадках радіоелектронні засоби працювали без дозволів на експлуатацію. Понад 770 порушень усунено спільно з Департаментом державного нагляду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Переважна кількість виявлених незаконно діючих пристроїв (НДП) припадає на радіотехнології широкосмугового радіодоступу (2703), цифрового стільникового радіозв’язку (232), радіорелейного зв’язку (218).

Чимало НДП дали також радіотехнології ультракороткохвильового та короткохвильового радіозв’язку (249), звукового (98) та телевізійного (124) мовлення.

Що характерно, у порівнянні з II кварталом поточного року, кількість порушень у сфері користування радіочастотним ресурсом України значно зменшилася.

Крім того, структурні підрозділи Українського державного центру радіочастот провели заходи щодо захисту присвоєнь радіочастот користувачів радіочастотного ресурсу. Так, протягом цього періоду на території України виявлено дію 232 джерел радіозавад, що негативно впливали на роботу радіоелектронних засобів. Вжито заходів щодо їх усунення.

Результативно в цьому напрямку працювали фахівці УДЦР в м. Києві та Київській області, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Одеській та Вінницькій областях, а також  в Автономній Республіці Крим.

Start typing and press Enter to search