Український державний центр радіочастот продовжує інформувати користувачів послуг про результати виробничої діяльності.

У період з 2 по 8 квітня 2015 року фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 728 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1859 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1924 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 12589 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 6 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 31380 РЕЗ, виявили 26 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 134 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Дніпропетровській (50), Львівській (26), Рівненській (24) областях, в Київській області та м. Києві (15).

Також виявлено та усунено дію 9 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 91 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 2 по 8 квітня до бази даних внесено 37285 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 60 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search