Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 26 березня по 1 квітня 2015 року.

Фахівці УДЦР підготували 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 175 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 262 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1442 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 12744 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них 36 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 47479 РЕЗ, виявили 18 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 54 недозволених до використання РЕЗ.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Полтавській (16), Рівненській (10) та Миколаївській (8) областях.

Також виявлено та усунено дію 11 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 108 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 26 березня по 1 квітня до бази даних внесено 931 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 50 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search