Про це свідчать дані радіочастотного моніторингу, проведеного структурними підрозділами Українського державного центру радіочастот за період  з  9 по 15 липня поточного року.

Загалом за цей період фахівці зафіксували в Україні експлуатацію 171 радіоелектронного засобу з недотриманням Закону України «Про радіочастотний ресурс України», що вдвічі більше, ніж за попередній тиждень.

Найбільш характерними з порушень є недотримання правил умов експлуатації радіоелектронних засобів (80) та використання незаконно діючих пристроїв (91).

Успішно виявляли подібні факти фахівці Центральної (41), Північно-східної (39) та Подільської (29) філій УДЦР. Майже всі власники отримали попередження про порушення українського законодавства, а 17 відповідних матеріалів направлено для прийняття рішення до Департаменту державного нагляду НКРЗІ.

З метою виявлення порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку спеціалісти УДЦР провели на мережах загального користування операторів вимірювання телекомунікаційних мереж. Зафіксовано понад 3 тис. випадків порушень, які внесено до протоколів вимірювань. Всі з них – на мережах мобільного зв’язку.

Для НКРЗІ підготовлено вісім висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 685 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, видано користувачам 1881 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого та 626 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

    Детальніше ознайомитися із діяльністю УДЦР за період з 09  по 15 липня можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/07/0027-zvit-09-15.07.pdf

03(3)

17 липня 2018

Start typing and press Enter to search