Всього плановим технічним радіоконтролем було охоплено 25 416 радіоелектронних засобів

 

За період з 27 серпня по 2 вересня фахівці УДЦР оформили та видали користувачам 691 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 359 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 492 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 4 вересня поточного року видано 5 410 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП та 4 102 дозволи на їх експлуатацію.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 394 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 278 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку. З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 5 156 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 25 416 РЕЗ, виявили 33 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 86 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Дніпропетровській (24), Житомирській (16) та Тернопільській (10) областях.

Також зафіксовано та усунено дію 17 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 88 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 27 серпня по 2 вересня до бази даних внесено 26 296 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації УДЦР проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 36 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search