На минулому тижні підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 985 РЕЗ, виявили 44 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 205 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Києві та області (32), Львівській (31), Дніпропетровській (30), Черкаській (29) та Одеській  (28)областях. Майже всі порушення стосуються радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Також виявлено та усунено дію 7 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 93 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За період з 19 по 26 листопада фахівці УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 332 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 995 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 622 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Зокрема, для розгортання в Україні мережі 3G операторам видано 7367 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 6330 дозволів на їх експлуатацію.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5588 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережі мобільного зв‘язку. Абонентам призупинено надання телекомунікаційних послуг.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 19 по 26 листопада до бази даних внесено 228 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 52 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search