Не дивлячись на офіційну відміну реєстрації мобільних терміналів  у базі даних кодів ІМЕІ,  добросовісні імпортери продовжують їх реєструвати. За період з 29 жовтня по 06 листопада до бази даних кодів ІМЕІ на добровільній основі  внесено 120410 міжнародних ідентифікаторів

Також за цей період фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 852 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 3163 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 578 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8463 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 8463 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  29201 РЕЗ, виявили 14 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 423 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Донецькій – 58, Полтавській – 47, у м. Києві та Київській області – 43, Харківській – 41,Чернівецькій – 34, Черкаській області – 31.

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 78 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 43 випробування.

Start typing and press Enter to search