Тепер її почують Стаханів і Алчевськ, а також на тимчасово окупованій території

В  Лисичанську Луганської області на частоті 105,9 МГц. розпочала мовлення радіостанція «Пульс FM» Луганської ОДТРК. Сприяли цьому і фахівці Українського державного центру радіочастот.

За відповідним поданням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення фахівці департаменту радіослужби провели розрахунки електромагнітної сумісності радіопередавача та погодили їх з відповідним підрозділом Генерального штабу ЗС України. На підставі даних була визначена можливість використання частоти 105,9 МГц. для організації аналогового звукового мовлення на території Луганської області.

Як повідомляли ЗМІ, радіопередавач і допоміжне обладнання були придбані за кошти державного бюджету. Радіус дії передавача – 50 км. Це дозволяє покрити мовленням «Пульс FM» значну територію Луганської та Донецької областей, у тому числі міста Стаханів та Алчевськ на тимчасово непідконтрольній українській владі території.

Слід зазначити, що за сприяння УДЦР був також запущений в експлуатацію передавач, за допомогою якого відновилася трансляція програм «Громадського радіо»  на частоті 103,8 МГц.Відтепер програми мовника доступні жителям міста Волновахи та району, а також  частково їх можна слухати на тимчасово окупованій території України.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search