Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з фінансових питань держпідприємства Андрій Кишинський.

Він, зокрема, відзначив, що УДЦР як об’єкт державної власності та суб’єкт господарювання державного сектору економіки щорічно забезпечує проведення аудиторськими фірмами аудиту фінансової звітності відповідно до Постанови КМУ № 390 від 04.06.2015 року «Деякі питання проведення аудиту суб’єктів господарювання державного сектору економіки».

Андрій Кишинський нагадав, що УДЦР був одним з перших серед галузевих підприємств, менеджмент якого, не чекаючи урядових рішень, ще у 2014 році запровадив проведення незалежного міжнародного аудиту фінансової звітності, що сприяло прийняттю правильних рішень щодо стабільного розвитку підприємства.

«Вже третій рік поспіль за результатами аудиту фінансової звітності незалежними аудиторськими компаніями зі світовим ім’ям, держпідприємство отримує безумовно-позитивні висновки щодо фінансової звітності, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, що підтверджує ефективне використання коштів підприємства», – сказав директор з фінансових питань Андрій Кишинський.

З метою забезпечення якісного проведення аудиту фінансової звітності за 2017-2018 роки та оприлюднення даної звітності разом з аудиторським висновком, у передбачений законодавством строк УДЦР було проведено відкриті торги на закупівлю за предметом «7921 Бухгалтерські та аудиторські послуги (Проведення аудиту)» в електронній системі закупівель «Prozorro».

Переможцем торгів визнано ТОВ «BDO», яке повністю відповідає критеріям залучення аудиторських фірм до проведення аудиту фінансової звітності суб’єктів господарювання державного сектору економіки. Компанія має підтверджений досвід аудиту фінансової звітності великих підприємств та державних підприємств у сфері зв’язку.

Відповідний договір на надання аудиторських послуг, а також послуг з оглядових перевірок та консультаційних послуг між УДЦР та ТОВ «BDO», укладено 28 вересня 2017 року.

Ознайомитися з договором можна за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-27-000552-b

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search