Фахівці Волинської філії Українського державного центру радіочастот спільно із співробітниками Державної інспекції зв’язку та представниками обласного УМВС України виявили ще один пункт продажу мобільних терміналів, власник якого реалізовував РЕЗ всупереч встановленим правилам.

 

Рішенням Луцького міськрайонного суду, до якого були направлені відповідні акти перевірки, підприємця за незаконний продаж мобільних телефонів притягнуто до адміністративної відповідальності. Він не тільки потерпів від конфіскації мобілок, які намагався реалізувати, але й був оштрафований і поніс значні фінансові збитки.

 

Здавалося б такі прикрі факти, про які неодноразово повідомляв УДЦР, мали б чогось навчити підприємців та змусити їх відмовитись від незаконного ведення бізнесу. Але планові й позапланові перевірки торгових точок свідчать про те, що деякі ділки продовжують нехтувати вимогами законодавства України.

 

Так, координаційна комісія по запобіганню, виявленню та припиненню порушень законодавства в галузі зв’язку у Волинській області нещодавно знову зафіксувала факти незаконної реалізації РЕЗ.

 

Порушення ті ж самі – відсутність документів, згідно яких товар надійшов на реалізацію, копій сертифікатів відповідності РЕЗ, а також відсутність кодів ІМЕІ терміналів, що виставлені на продаж, в узагальненій базі даних, яку веде Український державний центр радіочастот.

 

Тепер справою підприємця займається суд.

Start typing and press Enter to search