Співробітники УСБУ та фахівці Українського державного центру радіочастот під час проведення вимірювання параметрів телефонної мережі загального користування (ТМЗК) міста Миколаєва зафіксували порушення встановленого порядку маршрутизації вихідного міжнародного трафіку.

 

В ході розслідування було встановлено, що з телефонів громадської організації ТОВ „Інтернаціональний клуб Бриз” за допомогою програми „Skype” мережі Інтернет відбувались з’єднання із закордонними абонентами, чим були порушені вимоги керівних документів у сфері телекомунікації.

 

Ці факти і стали підставою для порушення кримінальної справи відповідно до ч.2 ст.361 Кримінального кодексу України.

 

За несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв’язку, що призвело до зміни встановленого порядку маршрутизації інформації та спотворення процесу її обробки, Ленінський суд Миколаєва засудив керівників ТОВ „Інтернаціональний клуб Бриз” Віктора К. та Анатолія К. на три роки позбавлення волі з відстрочкою від відбування покарання та випробувальним строком на 1,5 року.

 

Позов адміністрації ТОВ „Інтернаціональний клуб Бриз” про незаконне втручання в роботу телефонних мереж міста Миколаєва Апеляційний суд у Миколаївській області  залишив без задоволення.

Start typing and press Enter to search