Судовим вироком закінчилася афера, пов’язана з несанкціонованим втручанням в роботу мереж електрозв’язку керівника одного з товариств, яке надає послуги зв’язку громадянам міста Миколаєва.

 

Її викрили фахівці регіональної філії УДЦР спільно з працівниками СБУ у ході проведення заходів з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж однієї з телекомунікаційних компаній.

 

Для здійснення злочинного задуму хвацький чоловік, який, не маючи відповідної ліцензії,  налаштував маршрутизатор Cisco на прийом з мережі Інтернет  вхідного телефонного трафіку та організував його маршрутизацію абонентам телефонної мережі загального користування міста під виглядом місцевих викликів, в обхід міжнародних центрів комутації.

 

В результаті несанкціонованого втручання в мережу електрозв’язку без відома телекомунікаційних компаній абонентам телефонної мережі почали надходити міжнародні дзвінки із різних країн світу, які фіксувалися вітчизняними операторами телефонного зв’язку не як міжнародні, а як міські. Таким чином, у незаконний спосіб було здійснено 6370 вхідних телефонних викликів. Загальні збитки телекомунікаційної компанії склали 34100 гривень.

 

Протизаконні дії порушника підпадають під ст. 361 Кримінального кодексу України.

 

Керуючись ст. 323, 324 КПК України, суд виніс справедливе рішення – миколаївського ділка позбавлено волі на 2 роки.

 

УДЦР хоче нагадати, що нехтування законом України „Про телекомунікації” завжди приводить до гірких наслідків.

 

Start typing and press Enter to search