В Одеській області, в ході відпрацювання покладених на органи Служби безпеки України завдань, припинено протиправну діяльність одного з громадян, який несанкціоновано втручався в мережу електрозв’язку. До оперативних заходів в якості експертів залучалися працівники Одеської філії УДЦР.

 

В ході розслідування факту блокування інформації, встановлено, що чоловік змонтував та встановив приймально-передавальне обладнання й надавав жителям деяких районів Одеської області послугу безпроводового доступу (Wi-Fi) в Інтернет. «Винахід» цього горе-підприємця призвів до блокування роботи програмно-апаратних комплексів легальних провайдерів.

 

Фахівці регіональної філії УДЦР встановили, що порушник застосовував несертифіковану апаратуру. Крім того, на її експлуатацію не було відповідних дозволів від Українського державного центру радіочастот.

 

Проти 38-річного одесита порушено кримінальну справу за ч.1 статті 361 Кримінального кодексу України. Обладнання у громадянина вилучено.

 

На адресу начальника УДЦР Павла Слободянюка від Управління СБУ в Одеській області надійшов лист з вдячністю фахівцям регіональної філії підприємства, яку очолює Віталій Соломко, за професійну допомогу у виявленні правопорушень в телекомунікаційній сфері.

Start typing and press Enter to search