В ході радіочастотного контролю виявлено 27 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 82 незаконно діючих пристрої

За період з 9 по 15 липня фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 509 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1257 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 701 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 17 липня поточного року видано 3 217 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та 1 785 дозволів на експлуатацію РЕЗ.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 930 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них 53 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 4 660 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 26 368 РЕЗ, виявили 27 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 82 незаконно діючі пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Дніпропетровській – (24), Харківській – (20) та Одеській – (12) областях.

Також виявлено та усунено дію 9 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 75 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 9 по 15 липня до бази даних внесено 26 768 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 27 випробувань.

Треба зазначити, що попит на послуги Центру з сертифікації постійно зростає. А відповідно розширюються обсяги та номенклатура продукції, яка випробовується та проходить оцінку відповідності у ЦС.

Днями фахівці структурного підрозділу провели випробування обладнання зв’язку, призначеного для українських прикордонників. Приємно, що проведені спеціалістами роботи, які вони виконували з особливою відповідальністю та ентузіазмом, були високо оцінені Замовником.

На адресу генерального директора УДЦР Володимира Корсуна надійшов лист-подяка, в якому керівництво компанії висловило вдячність за співпрацю та якісну роботу з оцінки відповідності обладнання, яке необхідне для термінового забезпечення оперативним зв’язком підрозділів Державної прикордонної служби в місцях виконання службових обов’язків.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search