Коди ІМЕІ внесено за зверненнями суб’єктів господарювання.

Також фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 394 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1982 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  992 дозволи  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5684 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі порушення припадають на мережі мобільного зв‘язку.

За минулий тиждень підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 20 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 48 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше порушень було зафіксовано у  Вінницькій – (17), Одеській – (13) та  Миколаївській – (10) областях.

Також виявлено та усунено дію 3 джерел радіозавад.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 39 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства також проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search