Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 44  порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 145 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше порушень на минулому тижні  зафіксовано в Дніпропетровській – (50), Києві та Київській області – (25), Вінницькій та Полтавській областях – по (19).

Виявлено та усунено дію 5 джерел радіозавад.

Також на минулому тижні Фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 671 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1116 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1119 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічні вимірювання мереж загального користування та виявили 3290 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Спеціалістами УДЦР складено 75 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Так, з 17 по 23 жовтня до бази даних внесено 31493 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search