Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 19 по 25 березня 2015 року.

Фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 310 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1317 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 946 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 12339 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 40704 радіоелектронних засобів, виявили 43 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 108 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Вінницькій (44), Львівській (28), Одеській (15) та Полтавській (15) областях.

Також виявлено та усунено дію 16 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 100 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 19 по 25 березня до бази даних внесено 2196 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 39 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search