За період з 28 січня по 3 лютого фахівці УДЦР виявили в Україні 54 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 64 незаконно діючі пристрої.

Найбільше фактів порушень Закону «Про радіочастотний ресурс України» виявлено в Донецькій – (19 РЕЗ), Одеській – (13) та Черкаській  – (13)  областях. В ході заходів з радіочастотного контролю  усунено дію 15 джерел радіозавад.

Крім того, фахівці УДЦР підготували 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 349 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, 476 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 120 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 393 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Спеціалістами УДЦР складено 112 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 28 грудня по 3 лютого до бази даних внесено 38 833 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства також проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search