Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 12 по 18 березня 2015 року.

За цей період фахівці УДЦР підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 353 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1004 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 895 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 12244 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 53968 РЕЗ, виявили 29 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 101 недозволений до використання РЕЗ. Матеріали 30 користувачів направлені до НКРЗІ, всім іншім – надані відповідні попередження.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у м. Києві та Київській області (25 РЕЗ), Івано-Франківській (17), Дніпропетровській (16), Херсонській (16) та Одеській (11) областях.

Також виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 82 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 12 по 18 березня до бази даних внесено 93605 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 47 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search