Внесення ідентифікаторів до бази даних відбулося за зверненням суб’єктів господарювання.

Також фахівці УДЦР підготували 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 494 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  593 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 633 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За період з 20 по 26 березня на мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 30125 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 68 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 116 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше порушень на минулому тижні зафіксовано на Хмельниччині (44), Київщині (27) та Одещині ( 23).

Із виявлених раніше  – усунено за цей період 119.  Значну кількість радіоелектронних засобів  приведено у відповідність до вимог чинного законодавства в Одеській (30),
Полтавській (15) та Вінницькій (14) областях.

Також в Україні виявлено та усунено дію 23 джерел радіозавад.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 120 актів первинного технічного контролю, який проводився  спільно із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійснення вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 45 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search