2012-03-02

За інформацією, яку надав заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко, протягом 2011 року з-за кордону до України за дозволами УДЦР ввезено8 мільйонів 975 тисяч мобільних телефонів.

 

– Запроваджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання  у сфері зв’язку та інформатизації, заходи, – відзначив він, – дозволили за рахунок митних платежів забезпечити надходження до Державного бюджету України понад 1,2 мільярди гривень проти 62 мільйонів гривень у 2008 році.

 

Володимир Кіріченко також наголосив на тому, що Українському державному центру радіочастот спільно з Державною митною службою України, за оцінками аналітиків ринку, вдається другий рік поспіль доводити частку легально ввезених мобільних терміналів на ринку України до 95-97 %. У 2008 році цей показник, наприклад, складав 5-8 %.

 

Впровадження нових регуляторних процедур сприяло також покращенню ситуації із ввезенням до України РЕЗ інших радіотехнологій. Так, законне ввезення РЕЗ сухопутної рухомої служби, у порівнянні з 2010 роком, збільшилось майже у 2 рази. Обладнання, що містить GPS – приймачі – майже у 3 рази, а обладнання РРЛ – більш, ніж у 3,5 рази.

 

Проте, найбільше надходить до України РЕЗ широкосмугового доступу (головним чином в IT застосуваннях малого радіусу дії). Їх кількість зросла майже у 4 рази.

Start typing and press Enter to search