Такі дані навів начальник УДЦР Павло Слободянюк, підбиваючи підсумки діяльності Центру сертифікації за 9 місяців поточного року.

 

Структурний підрозділ, відзначив керівник підприємства, із кварталу в квартал перевиконує план доходів. За  9 місяців поточного року ЦС провів і відповідним чином оформив протоколами 633 випробування різноманітної продукції, видав 178 сертифікатів відповідності, провів 96 технічних наглядів за серійною продукцією, уклав 307 договорів про співробітництво, 15 з яких – міжнародних.

 

Центр сертифікації, крім того, слугує певною базою для підготовки студентів вищих навчальних закладів, що готують кадри для телекомунікаційної сфери.

 

Також за цей період серйозного розвитку набула матеріально-технічна база цього підрозділу. Створено та введено в експлуатацію нові спеціалізовані робочі місця, зокрема з випробування обладнання на вогнетривкість, стійкість до падіння та ударів, стійкість до впливу ЕМП на базі підсилювача BONN BLWA 0810-160/100D, а також з випробування ізоляції продукції на пробій. Це у подальшому дозволить забезпечити максимальну достовірність та об’єктивність випробувань з оцінки відповідності ТЗТК на рівні провідних європейських ВЛ.

 

На сьогодні Центр сертифікації продовжує утримувати лідируючі позиції з проведення випробування ЕМС, функціональних параметрів, безпеки, стійкості до впливу зовнішніх факторів продукції різних галузей промисловості, зокрема, космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо.

 

Вперше технічна компетентність ЦС підтверджена в ході проведення порівняльних випробувань з вимірювань питомого коефіцієнту поглинання (SAR) для систем GSM та UMTS з 20 лабораторіями світу (координатор – лабораторія SPEAG (Швейцарія).

 

У поточному році актуалізовані та розширені галузі акредитації ОС та Випробувального центру ЦС.

Start typing and press Enter to search