Державне підприємство підбило підсумки діяльності за перше півріччя 2015 року

12 серпня в Українському державному центрі радіочастот відбулася розширена нарада, присвячена підбиттю підсумків діяльності державного підприємства за 6 місяців 2015 року та обговоренню актуальних питань його подальшого розвитку.

Участь у заході взяли керівництво УДЦР, керівники структурних підрозділів, начальники філій та обласних відділів підприємства

Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун звернув увагу присутніх, що аналіз виконання фінансового плану УДЦР за 1-е півріччя 2015 року, доводить, що завдяки професіональному управлінню та сумлінній праці трудового колективу підприємства, навіть в умовах економічної кризи, підприємство працювало ефективно та прибутково.

За інформацією Володимира Корсуна План чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (робіт, послуг) виконано на 107,5 %. Загальний обсяг сплачених податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів становить 62,5 млн. грн.

(Детальний звіт про хід наради та актуальні питання розвитку підприємства буде оприлюднено на сайті УДЦР найближчим часом).

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search