За даними Державної митної служби України, що надійшли до Українського державного центру радіочастот, протягом травня – вересня 2009 року законний імпорт мобільних телефонів в Україну, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшився з 360 тисяч до 1 мільйона 600 тисяч.

 

На думку експертів, основною причиною легального наповнення українського ринку мобільних телефонів є введення в дію нового порядку ввезення та реалізації мобільних телефонів.

 

Українським державним центром радіочастот за 9 місяців поточного року оформлено дозволів на ввезення понад 2,5 млн мобільних терміналів, що практично відповідає обсягу їх реалізації за цей же період.

 

Нагадуємо, що Національна комісія з питань регулювання зв’язку України рішенням № 1338 та № 1339 від 05.02.09 затвердила два документи – Порядок реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

 

Start typing and press Enter to search