Зокрема, на минулому тижні фахівці УДЦР внесли до узагальненої бази даних 11756 міжнародних ідентифікаторів.

Також фахівці УДЦР підготували 13 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 618 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв,  946 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 2367 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5451 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі з них припадають на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили на території України 67 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 86 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Полтавській – (30) та Харківській – (28) областях, а також на Київщині – (27).

Під час радіочастотного моніторингу також виявлено та усунено дію 11 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 78 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Так, в період з 31.10 по 06.11. спеціалістами проведено та оформлено протоколами 58 випробувань, видано 12 сертифікатів відповідності продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search