Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з питань радіочастотних присвоєнь держпідприємства Євген Мирзаков.

«З початком проведення АТО у 2014 році фахівці департаменту радіослужби держпідприємства додатково прорахували 122 частоти для радіо та телевізійного мовлення на території Луганської та Донецької областей. Зокрема, 85 для FM-радіо, 34 – для аналогового телевізійного мовлення та 3 - для цифрового наземного телевізійного мовлення. Ці ж завдання будуть пріоритетними і в подальшому», – наголосив Євген Мирзаков.

Він зокрема, відзначив, що всі роботи на прорахунок частот для розширення ефірного мовлення на сході країні здійснюються на замовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

За словами директора з питань радіочастотних присвоєнь, в УДЦР добре розуміють наскільки важлива робота держпідприємства для мешканців східного регіону країни, а особливо для населення тимчасово окупованих територій. Фахівці УДЦР в стислі терміни відпрацьовують завдання аби пришвидшити процес надання висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом.

Нагадаємо, що днями в Краматорську Комісія з питань відновлення мовлення презентувала План розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення і ФМ – радіомовлення в Донецькій та Луганській областях.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search