В Кримській філії Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” підбито підсумки проведення радіочастотного моніторингу.

 

З початку 2009 року фахівці регіональної філії зафіксували 543 порушення експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП).У смугах частот загального користування ними виявлено та усунуто дію 29 джерел радіозавад, а також припинено використання411 РЕЗ та ВП без дозвільних документів.

 

Під час проведення радіоконтролю технічними засобами спеціалісти територіальних груп Кримської філії УДЦР, що знаходяться в містах Джанкой, Керч, Євпаторія, Ялта, Феодосія, виявили 691 незаконно діючих радіоелектронних та випромінювальних пристроїв.

 

Дані про порушення у сфері користування радіочастотним ресурсом (176) направлені до Кримського відділу Державної інспекції зв’язку, який здійснює державний нагляд за дотриманням законодавства у галузі зв’язку та надіслані у вигляді листів-попереджень (306) до власників незаконно діючих РЕЗ та ВП.

 

Нагадаємо, що робота фахівців Українського державного центру радіочастот щодо виявлення порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом проводиться по всій території України. Тільки за другий квартал 2009 року засобами технічного радіоконтролю виявлено більше 4500 порушень (телевізійне мовлення – 1556, цифровий стільниковий зв’язок – 1055, ультракороткохвильовий та короткохвильовий радіозв’язок – 890, широкосмуговий радіодоступ – 383, звукове мовлення – 371, багатоканальне наземне телерадіомовлення – 44, інших радіотехнологій – 241).

 

У порівнянні з іншими регіонами України найбільша кількість порушень (421) у другому кварталі поточного року припадала на АР Крим та місто Севастополь.

Start typing and press Enter to search