Вчора у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України відбулися урочистості, присвячені святкуванню Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. З нагоди професійного свята заохочено ряд працівників галузі. Серед них є й представники Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”.

 

За значні досягнення у галузі зв’язку, зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері користування радіочастотним ресурсом України заступнику начальника УДЦР з питань радіоелектронних засобів Володимиру Івановичу Кіріченку оголошено подяку Прем’єр-міністра України.

 

Перший заступник начальника УДЦР Євген Вікторович Хаіров та начальник Дніпропетровської філії УДЦР Валентина Сергіївна Весна за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток галузі зв’язку та інформатизації нагороджені нагрудним знаком „Почесна відзнака Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України”.

 

Подяка Голови національної комісії з питань регулювання зв’язку України з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку оголошена головному бухгалтеру УДЦР Олені Павлівні Красносільській, начальнику відділу УДЦР Галині Іванівні Лопаткіній та начальнику Херсонської філії УДЦР Олександру Кириловичу Ткачуку.

Start typing and press Enter to search